Wielkie jesienne promocje na smartwatche Galaxy

Teraz kupując wybrany smartwatch Galaxy możesz zyskać zwrot do 450 PLN lub prezent w postaci słuchawek Galaxy Buds2, w zależności od wybranego modelu.

promocja-samsung

Dla wszystkich rozważających tej jesieni zakup inteligentnych zegarków, Samsung przygotował specjalne oferty na smartwatche z najnowszej serii Galaxy Watch5 i model Galaxy Watch4 Classic. Decydując się na zakup smartwatcha Galaxy Watch4 Classic do 9 października 2022 roku możemy zyskać zwrot wysokości 450 PLN w promocji cashback.[1] Z kolei wybierając model Galaxy Watch5 lub Galaxy Watch5 Pro w terminie do 2 października 2022 możemy otrzymać prezent w postaci czarnych słuchawek Galaxy Buds2, które idealnie uzupełnią funkcjonalność smartwatcha Galaxy.

Jak skorzystać z promocji zwrotu 450 PLN przy zakupie Galaxy Watch4 Classic?

Promocja trwa od 19 września do 9 października 2022 r. Aby wziąć udział w promocji, należy:

  1. Kupić model Galaxy Watch4 Classic u jednego z partnerów handlowych biorących udział w promocji[2]
  2. Zgłosić swój udział w promocji wypełniając formularz na stronie promocji i załączając wymagane załączniki w terminie do 9 października.
  3. Wypłata zwrot w wysokości 450 PLN nastąpi w terminie do 14 dni kalendarzowych od potwierdzenia poprawności zgłoszenia.

Kup Galaxy Watch5 lub Galaxy Watch5 Pro i otrzymaj słuchawki Galaxy Buds2 w prezencie

Promocja trwa od 19 września do 2 października 2022 . Aby wziąć w niej udział, należy:

  1. Kupić model Galaxy Watch5 lub Galaxy Watch5 Pro u jednego z partnerów handlowych biorących udział w promocji[3]
  2. Zgłosić swój udział w promocji wypełniając formularz na stronie promocji i załączając wymagane załączniki w terminie do 9 października.
  3. Nagroda w postaci czarnych słuchawek Galaxy Buds2 zostanie wysłana w terminie do 30 dni kalendarzowych od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie gw5promocja.samsung.pl.

[1] Zwrot przysługuje pod warunkiem, że cena zakupu Produktu na dowodzie zakupu Produktu jest wyższa niż kwota Zwrotu za dany Produkt (przy czym ten ostatni wymóg nie dotyczy Produktów kupionych razem z abonamentem na usługi telekomunikacyjne).

[2] W promocji biorą udział punkty handlowe (sklepy stacjonarne lub internetowe) prowadzone lub należące do: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores  (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o. , 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), Empik S.A., Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup od firmy Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji. samsung.com/pl  (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.), Uwaga: Sklepy partnerskie epp.sklepsamsung.pl, sepol.sklepsamsung.pl, sepm.sklepsamsung.pl prowadzone przez I-Terra sp. z o.o. nie biorą udziału w promocji., x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o.,Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA

[3] W promocji biorą udział punkty handlowe (sklepy stacjonarne lub internetowe) prowadzone lub należące do: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores  (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o. , 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), Empik S.A., Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup od firmy Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji. samsung.com/pl  (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.), Uwaga: Sklepy partnerskie epp.sklepsamsung.pl, sepol.sklepsamsung.pl, sepm.sklepsamsung.pl prowadzone przez I-Terra sp. z o.o. nie biorą udziału w promocji., x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o.,Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA

[news.samsung.com/pl]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.