Telewizor Samsung z rabatem na soundbar w zestawie

Teraz przy zakupie wybranych telewizorów Samsung Neo QLED, QLED i Crystal UHD o przekątnej od 50” wzwyż można skorzystać z rabatu na soundbar. Wśród promocyjnych konfiguracji są telewizory Neo QLED i QLED w zestawie z soundbarami Q-Serii – HW-Q60T i HW-Q700A, a także modele Neo QLED, QLED i Crystal UHD w połączeniu z soundbarem HW-A450. Oferta obowiązuje od 31 stycznia do 13 lutego 2022 roku w wybranych sieciach sprzedaży.

soundbar-samsung

  • Promocyjne zestawy oferowane są w różnych konfiguracjach. Telewizory Neo QLED i QLED z rabatem na soundbar HW-Q60T lub HW-Q700A. Z kolei soundbar HW-A450 stworzy zgrany duet z telewizorem Crystal UHD, Neo QLED lub QLED.
  • Oferta obowiązuje od 31 stycznia do 13 lutego 2022 roku.
  • Sieci sprzedaży objęte promocją: Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn, Neonet, X-KOM oraz salony Samsung Brand Store.

Harmonia obrazu i dźwięku Q-Serii

Telewizory Neo QLED i QLED to zaawansowane ekrany, które dostarczą jakościowej rozrywki wszystkim członkom rodziny. Obie serie oferują funkcje i rozwiązania sprawiające, że każdy seans będzie prawdziwą przyjemnością. Wśród nich m.in. technologia Quantum Dot, dzięki której obraz wypełni się miliardem odcieni kolorów, oraz wydajne i inteligentne procesory, które optymalizują jakość obrazu w czasie rzeczywistym. Dodatkowo o realistyczne i nasycone barwy zadba 100% Natężenie Kolorów. W telewizorach Neo QLED zastosowano także technologię Quantum Mini LED, czyli nowy rodzaj podświetlenia, które jeszcze lepiej oddaje detale obrazu – zarówno w ciemnych, jak i w jasnych scenach.

Dopełnieniem wrażeń wizualnych, będzie mocne brzmienie, o które zadbają objęte promocją soundbary  Q-Serii, czyli HW-Q60T lub HW-Q700A. Dzięki innowacyjnej funkcji Q-Symphony głośniki telewizora i soundbara zostaną połączone, co jeszcze mocniej spotęguje efekty dźwiękowe. Oba soundbary oferują także technologię Acoustic Beam, co oznacza, że dźwięk będzie równomiernie rozchodził się po całym pomieszczeniu. Dodatkowo, nieco mocniejszy HW-Q700A został wyposażony w technologie Dolby Atmos i DTS:X, które pozwolą usłyszeć każdy pojedynczy dźwięk.

soundbar-samsung

Wzmocnione brzmienie

W ramach promocyjnych konfiguracji rabat na soundbar HW-A450 będzie oferowany przy zakupie wybranych telewizorów Neo QLED, QLED i Crystal UHD. Ten soundbar wzmocni dźwięk i doda mu głębi m.in. za sprawą dołączonego do zestawu subwoofera. A dzięki funkcji Inteligentnego Dźwięku ścieżka audio zostanie dopasowana do oglądanych treści. Dodatkowym atutem jest Jeden Pilot, pozwalający obsłużyć zarówno telewizor, jak i soundbar.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, dostępne konfiguracje, wysokość rabatów oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn, Neonet oraz w X-KOM.

[news.samsung.com]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.