Telewizor Premium UHD MU8002

Samsung MU8002Samsung MU8002 to nowa seria telewizorów Premium UHD (4K), które właśnie wchodzą do sprzedaży. Widzowie, którzy oczekują wysokiej jakości obrazu, wygodnej i intuicyjnej obsługi oraz bogatej funkcjonalności Smart TV mogą wybrać model najlepiej dopasowany do swoich preferencji – w ramach linii MU8002 dostępne są telewizory z płaskim ekranem o przekątnej 49, 55, 65 i 75 cali.

Samsung MU8002

Telewizory MU8002 zostały wyposażone w 10-bitowy ekran, który zapewnia ponad  miliard odcieni kolorów oraz w technologie i rozwiązania odpowiadające za wysoką jakość obrazu. Modele o przekątnych ekranu 49, 55 i 65 cali oferują HDR 1000, a  75MU8002 – HDR Extreme, dzięki czemu kolory są nasycone i rzeczywiste, a poziom odwzorowania szczegółów jest równie dobry w jasnych i ciemnych scenach. Technologia Dynamic Crystal Colour, która zapewnia wierne odwzorowanie barw i subtelne przejścia tonalne pozwala wydobyć nawet drobne różnice w kolorze, dzięki czemu ulubione programy zobaczymy w nowej odsłonie. Silnik UHD Remastering Engine automatycznie analizuje i remasteruje* materiał źródłowy, aby uzyskać jakość najbliższą tej, jakiej chciał twórca obrazu.

Dzięki zastosowanym technologiom poprawy obrazu, telewizory z linii MU8002 oferują PQI (Picture Quality Index) na poziomie 2600 (modele 55, 65 i 75 cali) oraz 2000 dla wersji 49-calowej. Z kolei technologia Ultra Black – inspirowana budową oka ćmy – pozwala znacząco ograniczyć odbicia światła padającego na ekran.

Seria MU8002 łączy wysoką jakość obrazu z nowoczesnym designem. Smukła, 3-stronnie bezramkowa konstrukcja w połączeniu ze srebrnym wykończeniem sprawia, że telewizory z tej linii stanowią piękny element wystroju wnętrza.

Wszystko szybko pod ręką

W ramach Samsung Smart TV użytkownicy telewizorów UHD MU8002 zyskują jeszcze szybszy dostęp do filmów na żądanie, aplikacji, a teraz także do wszystkich najważniejszych funkcji telewizora. Z poziomu interfejsu można nie tylko przeglądać i uruchamiać ulubione aplikacje czy programy, ale także szybko i intuicyjnie przełączać się między wszystkimi urządzeniami podłączonymi do telewizora – są one wykrywane są automatycznie. Z kolei dzięki aplikacji Smart View, smartfon może pełnić rolę pilota. Za jego pośrednictwem widzowie mogą przeglądać aplikacje dostępne w Smart TV i uruchamiać je bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego.

Premium Smart Pack

Wybierając telewizor Samsung z serii UHD MU8002 widzowie otrzymają w prezencie ekskluzywny pakiet Premium Smart Pack**. Na start oferowany jest sześciomiesięczny dostęp do aplikacji FilmBox Live, a po trzech miesiącach można aktywować voucher do aplikacji player.pl (na sześć miesięcy). Dzięki temu, zaraz po połączeniu telewizora z internetem i uruchomieniu aplikacji Smart Pack, użytkownicy mogą cieszyć się wysokiej jakości rozrywką w domu.

* Rezultaty remasteringu mogą się różnić w zależności od rozdzielczości materiału źródłowego.

** Regulamin promocji znajduje się na stronie www.smartpack.samsung.pl. Promocja trwa od dnia 3 kwietnia 2017 r., godz. 00:01 do dnia 31 grudnia 2017 r., godz. 23:59:59 lub do wyczerpania puli kodów.

[www.samsungmedia.pl]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.