TEEKANNE Polska uruchamia loterię konsumencką

loteria TeekanneWraz z rozpoczęciem sezonu TEEKANNE Polska uruchamia loterię konsumencką. W puli nagród znalazły się kubki termiczne, dwuosobowe weekendowe pobyty w słowackich Tatrach oraz – nagroda główna – wakacje na Sri Lance. Loteria potrwa od 2 listopada br. do 31 stycznia 2017 r.

3 miesiące pełne nagród i niespodzianek

W loterii TEEKANNE, przez 3 miesiące jej trwania, konsumenci, którzy zakupią dowolną herbatę z portfolio marki i zarejestrują dowód zakupu, będą mogli co tydzień walczyć o atrakcyjne nagrody. Łącznie rozlosowanych zostanie ponad 1300 nagród o łącznej wartości niemal 50 tysięcy złotych. Zostały one podzielone na trzy kategorie: nagrody tygodnia, nagrody miesiąca oraz nagrodę główną.

loteria Teekanne

Kubki i pobyty w zimowych kurortach na Słowacji

Raz na 7 dni losowanych będzie 100 kubków termicznych, stanowiących nagrodę tygodnia. W sumie, przez 13 tygodni marka rozda 1300 kubków, idealnych na chłodne, jesienne i zimowe poranki oraz spacery.

Raz w miesiącu komisja wyłoni laureatów 7 dwuosobowych, weekendowych pobytów w słowackich Tatrach, będących nagrodami miesiąca. W specjalnych pakietach, przygotowanych przez partnera konkursu, Tatry Mountain Resorts, oprócz pobytów w Wellness Hotel Grand**** Jasná, znalazły się także 2 SkiPassy na stację narciarską Jasna Chopok i 2 bilety do Tatralandii. Łącznie, przez cały okres trwania loterii, rozdanych zostanie 21 pakietów.

Wycieczka do ojczyzny herbaty

Nagrodą główną w loterii jest podróż na Sri Lankę dla dwóch osób. Zwycięzca nagrody głównej zostanie wyłoniony podczas finałowego losowania, które odbędzie się 1 lutego 2017 roku. W losowaniu brane będą pod uwagę wszystkie zgłoszenia, których konsumenci dokonają w terminie objętym rejestracją. Szczegółowe informacje na temat nagród dostępne są na stronie www.smaknagrody.pl.

Jak wziąć udział w loterii?

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy w terminie od 2 listopada br. do 31 stycznia 2017 r. kupić dowolne opakowanie herbaty TEEKANNE, zachować paragon i zarejestrować go w systemie, wybierając jeden z 2 sposobów przyjmowania zgłoszeń. Rejestracja możliwa jest za pośrednictwem uruchomionego na potrzeby loterii serwisu www.smaknagrody.pl. Udział w loterii można także potwierdzić wysyłając wiadomość SMS o treści herbata.nr paragonu, np. herbata.190920166, pod numer 71070. Koszt pojedynczej wiadomości tekstowej wynosi 1,23 zł brutto. Rejestracja w serwisie www.smaknagrody.pl jest bezpłatna.

Tak smakuje zwycięstwo

– Loteria konsumencka to tylko jedna z wielu niespodzianek, które przygotowaliśmy w tym sezonie dla miłośników herbacianych smaków TEEKANNE. Mamy nadzieję, że atrakcyjne nagrody, które będziemy rozdawać aż przez 13 tygodni, zachęcą do zakupu i degustacji naszych produktów nie tylko stałych konsumentów,  ale również tych, którzy do tej pory nie mieli okazji spróbować naszych herbat czarnych, owocowych, zielonych i ziołowych – mówi Artur Ryczkowski, Sales Director TEEKANNE Polska. Nieprzypadkowy jest też kraj, w którym zwycięzca loterii spędzi wraz z osobą towarzyszącą egzotyczne wakacje. Sri Lanka jest przecież ojczyzną herbaty. Wakacyjna podróż wygrana w naszej loterii będzie zatem nie tylko doskonałą przygodą, ale także okazją do odkrycia nieznanych dotąd smaków i aromatów – dodaje.

Loteria TEEKANNE promowana będzie we wszystkich kanałach, w których obecna jest marka. W kampanii zaplanowane zostały zarówno działania online, wykorzystujące potencjał kampanii digital, public relations i e-pr oraz mediów społecznościowych, jak i działania offline, ze szczególnych uwzględnieniem materiałów POS w kanale nowoczesnym i tradycyjnym. Loteria będzie również elementem kampanii telewizyjnej.

Szczegółowe informacje na temat nagród oraz regulamin loterii dostępny jest na stronie www.smaknagrody.pl.

[PR]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.