Skorzystaj z nowej promocji Lenovo i kup dowolny model IdeaPad3 oraz IdeaPad5 300 zł taniej

Lenovo przygotowało nową promocję na swoje urządzenia. Teraz modele z serii IdeaPad 3 oraz IdeaPad 5 zostały objęte obniżką wynoszącą 300 złotych brutto. Specjalna oferta jest dostępna u partnerów handlowych producenta. Promocja potrwa do 1 sierpnia.

lenovo

Laptopy z serii IdeaPad 3 i IdeaPad 5 to bestsellerowe konstrukcje, które w przystępnej cenie podstawowego urządzenia do codziennego użytku oferują mnogość rozwiązań i usług. Dzięki szybkim dyskom SSD i wydajnym procesorom dedykowanym urządzeniom mobilnym sprawdzą się do jako odpowiednie narzędzie do pracy lub nauki czy wygodnego przeglądania Internetu. O walory rozrywkowe zadbają wysokiej jakości ekrany FullHD z powłoką antyrefleksyjną oraz głośniki DolbyAudio™.

W modelach z serii IdeaPad 3 i IdeaPad 5 nie zabrakło także baterii wystarczającej na kilkanaście godzin pracy czy niezbędnych portów. Laptopy IdeaPad zostały także wyposażone w opcjonalny czytnik linii papilarnych, a model IdeaPad 5 w technologię szybkiego ładowania Quick Charging.

ideapad3 

Produkty w obniżonej cenie można kupić u wybranych partnerów handlowych Lenovo w Polsce. Promocja trwa od 15 lipca do 1 sierpnia.

***

O firmie Lenovo

Firma Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) jest firmą z listy Fortune Global 500 o obrotach sięgających 45 miliardów USD i światowym liderem technologicznym w dziedzinie inteligentnej transformacji dzięki infrastrukturze i urządzeniom zapewniającym klientom największe możliwości. Oferta łączących się z siecią urządzeń Lenovo należy do największych na świecie i obejmuje smartfony (Motorola), tablety, komputery PC (ThinkPad, Yoga, Lenovo Legion) i stacje robocze, a także urządzenia AR/VR oraz rozwiązania dla inteligentnych domów i biur. Rozwiązania Lenovo dla centrów danych (ThinkSystem i ThinkAgile) zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom zmieniającym biznes oraz społeczeństwo. Lenovo inspiruje użytkowników do wykorzystania drzemiącego w nich potencjału różnorodności i budowania lepszej przyszłości dla wszystkich. Zachęcamy do obserwowania nas w serwisach LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram oraz odwiedzania naszej witryny internetowej https://www.lenovo.com/.

LENOVO jest znakiem towarowym Lenovo. Wszelkie pozostałe znaki towarowe stanowią własność odpowiednich podmiotów. ©2022, Lenovo Group Limited.

[PR]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *