Samsung startuje z promocją „Lodówka z prezentem dla wygody”

Lodówki Samsung to unikalne technologie i wygodne rozwiązania stworzone z myślą o wygodzie użytkownika. Teraz, na klientów stawiających na optymalne warunki do przechowywania żywności, wyjątkowy design oraz pojemność, czekają nagrody/prezenty od marki.

samsung

„Wszystko dla wygody” to filozofia projektowania urządzeń domowych, które mają pomagać użytkownikom w ich codziennych obowiązkach. Modele lodówek Samsung Family Hub™ i Side by Side wyposażono w technologie pozwalające wydłużyć świeżość produktów spożywczych nawet dwukrotnie*. Dzięki temu możemy rzadziej robić zakupy, a także ograniczyć marnowanie żywności w gospodarstwie domowym. Wszystko to, i o wiele więcej, z myślą o wygodzie użytkownika.

Wygodne centrum zarządzania domem

Samsung Family Hub™ to multimedialna lodówka z dostępem do Internetu wyposażona w ekran dotykowy. Urządzenie ułatwia organizację dnia domowników poprzez integrację ich kalendarzy, tworzenie listy zakupów czy planowanie posiłków. Umożliwia wysyłanie oraz odbieranie wiadomości i zdjęć, tworzenie notatek oraz odręcznych rysunków, a także muzycznych playlist. Ekran lodówki Family Hub™ w każdej chwili może stać się telewizorem lub odtwarzaczem multimedialnym. Kamery funkcji View Inside pomagają w efektywnym zarządzaniu domowymi zapasami. W każdej chwili, poprzez aplikację SmartThings** na smartfonie, możemy sprawdzić co znajduje się w lodówce, a co należy uzupełnić. Do tego odrębnie sterowana strefa Cool Select+ umożliwia elastyczne dopasowanie temperatury do różnych grup produktów, zapewniając im optymalne warunki i świeżość na dłużej***.

Wygodne przechowywanie produktów

Z myślą o użytkownikach poszukujących naprawdę pojemnych lodówek stworzono modele typu Side by Side. Najbardziej przestrzenne lodówki z tej serii oferują aż 600 l przestrzeni do przechowywania, dzięki czemu możemy robić zakupy dla całej rodziny z tygodniowym wyprzedzeniem. Tak dużą przestrzeń wewnętrzną, przy jednoczesnym zachowaniu wymiarów zewnętrznych urządzenia, uzyskano dzięki zastosowaniu technologii SpaceMax™ i systemowi wysokowydajnej izolacji umożliwiającemu zmniejszenie grubości ścianek lodówki. Szuflada Humidity Fresh+ i komora zero Optimal Fresh+ zapewniają idealne warunki do tego, aby nawet łatwo psujące się artykuły dłużej pozostawały przydatne do spożycia. Wygodę użytkowania zwiększają takie rozwiązania jak kostkarka do lodu ClearView i dystrybutor wody.

Prezent „dla wygody”

Teraz, kupując lodówkę Samsung Family Hub™ lub Side by Side z rozwiązaniami służącymi wygodzie użytkowania, możemy otrzymać prezent, który dodatkowo przyczyni się do zwiększenia wygody domowego życia.

  • Przy zakupie inteligentnej lodówki Family Hub™, która pełni funkcję domowego centrum zarządzania, można otrzymać wideodomofon Ring.
  • Wybierając pojemny model Side by Side można otrzymać zestaw pojemników do przechowywania żywności Mepal.

Aby wziąć udział w promocji Samsung i otrzymać prezent należy dokonać zakupu wybranej lodówki w dowolnym sklepie na terenie Polski. Następnie należy zarejestrować zakup i zostawić opinię o produkcie na jednej ze stron internetowych:

  • lodowki-opinie.samsung.pl
  • na stronie sklepu, w którym została zakupiona
  • na stronie porównywarki cenowej

Rejestracji i pozostawienia opinii należy dokonać nie później niż do 14 dni od dokonania transakcji. W treści swojej opinii należy dodać hasztag #PrezentDlaWygody. Po zweryfikowaniu prezent zostanie wysłany kurierem.

Promocja trwa od 25.10.2021 r. do 30.06.2022 lub do wyczerpania puli nagród (prezentów). Więcej informacji, w tym lista modeli objętych akcją znajduje się w regulaminie dostępnym na stronie https://lodowki-opinie.samsung.pl/.

* Wewnętrzne testy porównawcze modeli RB38T775CSR oraz RB34K6232SS.
** Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android od wersji 7.0 oraz iOS od wersji 10.0. Wymagane podłączenie lodówki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung Account.
*** Ustawienia temperatur w strefach są zależne od ogólnych ustawień chłodziarki. Przykładowe warunki dla temperatury chłodziarki 1°C. Temperatura w lewej strefie jest obniżona o 2°C względem tej ustawionej w całym urządzeniu.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.