Ruszyła nowa promocja Lenovo – codziennie do wygrania zwrot gotówki za zakup laptopa!

Lenovo Polska ogłosiło rozpoczęcie specjalnego konkursu obejmującego laptopy z serii Yoga, IdeaPad i Legion, w ramach którego codziennie jedna osoba wygrywa zwrot gotówki za kupione urządzenie. Akcja trwa przez cały październik.

promocja-lenovo

Lenovo Yoga, IdeaPad i Legion

Konkurs dotyczy zakupu dowolnego urządzenia Lenovo z serii Yoga, IdeaPad i Legion, dlatego wygrać może każdy, kto poszukuje smukłego laptopa do pracy, mocny komputer gamingowy, lekkiego ultrabooka na uczelnię, wydajny sprzęt do montowania wideo lub multimedialnego kompana do oglądania ulubionych filmów i seriali w najwyższej jakości. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie pośród jednej z tych serii urządzeń.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w konkursie, należy w okresie od 1.10 do 31.10.2022 r. zakupić dowolny model laptopa Lenovo z serii Yoga, IdeaPad lub Legion, wyciąć z opakowania produktu kod kreskowy oraz numer seryjny i przesłać zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.lenovopolska.pl/cashback. Do formularza należy dołączyć dowód zakupu oraz skan wyciętego numeru seryjnego oraz kodu kreskowego urządzenia, a następnie odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe. Codziennie w okresie promocji Komisja Konkursowa wyłaniać będzie jednego zwycięzcę konkursu, który otrzyma pełen zwrot gotówki za zakupiony sprzęt.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji oraz regulamin można znaleźć na stronie: www.lenovopolska.pl/cashback.

Promocją objęte są produkty fabrycznie nowe, które zostały nabyte od następujących partnerów promocji: Delkom.pl, Komputronik.pl, X-kom.pl, Euro.com.pl, Mediaexpert.pl, Sferis.pl, Mediamarkt.pl, Morele.net oraz Neonet.pl. Promocja potrwa do 31 października.

[PR]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.