Od kuchni aż po łazienkę – start kilku promocji cashback na wybrane urządzenia AGD Samsung

Wykańczasz mieszkanie i szukasz dobrej oferty AGD? A może rozważasz wymianę wyposażenia kuchni i łazienki na urządzenia AGD, które sprawią, ze Twoje codzienne obowiązki zabiorą Ci mniej czasu i energii, a ty będziesz miał więcej czasu na przyjemności. Wystartowały właśnie promocje cashback na wybrane produkty AGD Samsung, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Dobierz produkty do swoich potrzeb!

agd-samsung

Oszczędny dom? Zacznij od kuchni

Kuchnia to miejsce w domu, gdzie spędzamy najwięcej czasu. To tutaj przechowujemy żywność, przygotowujemy posiłki dla całej rodziny – no i oczywiście sprzątamy po rodzinnym gotowaniu. Dlatego też, wybór odpowiednich urządzeń AGD, które ułatwią nam codzienne obowiązki, a przy tym oszczędzają energię jest bardzo ważny.

Dzięki piekarnikowi Dual Cook Steam™ Twój proces gotowania może się stać prostszy i przyjemniejszy. Funkcja pieczenia na parze lub gotowania na parze w specjalnym naczyniu jednocześnie piekąc inną potrawę w tradycyjny sposób – sprawia, że oszczędzamy cenny czas i energię. Ponadto, piekarnikiem możemy zarządzać zdalnie z naszego smartfona lub tabletu za pośrednictwem aplikacji SmartThings [1]

agd-samsung

Na uwagę zasługują również płyty SlimFit, szczególnie z podwójną strefą Flex Zone można gotować wiele potraw jednocześnie. A po zakończonym gotowaniu zmywarka Bespoke z systemem WaterJet Clean™, zadba o dokładnie pozmywanie naszych naczyń.

Mówiąc o wyposażeniu kuchni nie sposób pominąć lodówki. To również element, w naszej kuchni, który jako pierwszy rzuca się w oczy – dlatego warto zdecydować się na produkt, który jest funkcjonalny, ale również charakteryzuje się stylowym designem. Takie właśnie są lodówki Bespoke, które możemy dopasować do swojego wnętrza.

Teraz Samsung wprowadził na rynek, przełomową technologię do swoich lodówkę, dzięki której urządzenie chłodzi i oszczędza energię elektryczną jednocześnie. Nowe lodówki Samsung, zostały wyposażone w moduł wi-fi, który umożliwia podłączenie aplikacji SmartThings. Aby oszczędzać do 15% energii mniej, w aplikacji SmartThings, jednym przyciskiem włączamy tryb AI Energy Mode. W trybie AI Energy Mode [2] wybrane urządzenie uczy się wzorców użytkowania, tworząc algorytm AI, który optymalizuje prędkość kompresora oraz cykl rozmrażania. Lodówka zapamiętuje, jak często otwieramy lodówkę, kiedy wkładamy nowe produkty i dostosowuje pracę tak, aby oszczędzać  energię elektryczną.

agd-samsung

Pranie i suszenie stylu smart

Robienie prania to czynność, którą wykonujemy przynajmniej kilka razy w tygodniu, a w większych rodzinach nawet codziennie – dlatego warto wybrać pralkę i suszarkę, które pomogą nam ograniczać zużycie energii.

Pralki Samsung wyposażone są w szereg innowacyjnych technologii, które sprawiają, że pierzemy bardziej smart. Z korzyścią dla środowiska oraz rachunków za energię. Mowa tutaj m.in. o technologii AI EcoBubble™ dostępnej dla wybranych urządzeń Samsung, która umożliwia skuteczne pranie już w 15°C. Technologia ta pozwala ograniczyć zużycie energii do 70% przy zachowaniu maksymalnej skuteczności [3].

Mówiąc o robieniu prania w stylu smart – nie możemy zapominać o suszarka Samsung. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możemy zapomnieć o wiecznie rozstawionej suszarce w salonie.

agd-samsung

Dom zyskuje – Ty oszczędzasz: skorzystaj z promocji cashback Samsung

Kup wybrany produkt lub zestaw produktów Samsung, zostaw opinię i zyskaj zwrot na konto [4].

  1. Dokonaj zakupu

Kup wybrany produkt lub zestaw produktów Samsung w okresie od 26.09 do 15.11.2023 r., lub do wyczerpani puli zwrotów. Listę modeli objętych promocją znajdziesz w regulaminach poszczególnych promocji na agd.samsung.pl.

  1. Podziel się opinią

Zamieść opinię o zakupionym urządzeniu na samsung.pl, stronie sprzedawcy lub porównywarki cenowej i oznacz ją odpowiednimi hashtagami określonymi w regulaminach poszczególnych promocji.

  1. Przygotuj się do rejestracji

Zgromadź dokumenty potrzebne do rejestracji: skan dowodu zakupu, nr seryjny, zdjęcie tabliczki znamionowej, zdjęcie lub zrzut ekranu pozostawionej opinii.

  1. Zarejestruj się na stronie promocji

Wypełnij formularz zgłoszeniowy korzystając ze swojego konta Samsung Account na agd.samsung.pl w ciągu 21 dni kalendarzowych od daty zakupu.

  1. Odbierz zwrot

Po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia otrzymasz zwrot na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

Maksymalne wartości zwrotów

  • piekarnik + płyta/zmywarka = 450 zł zwrotu
  • piekarnik + płyta + zmywarka = 1000 zł zwrotu
  • lodówka = do 500 zł zwrotu
  • pralka = do 750 zł zwrotu
  • pralka + suszarka = do 1500 zł zwrotu

[1] Wymaga dostępu do sieci bezprzewodowej, konta Samsung Account i aplikacji Samsung SmartThings. Szczegółowe informacje o wymaganiach sprzętowych i dostępności aplikacji SmartThings na https://www.samsung.com/pl/apps/smartthings/. Wymagane jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung Account.

[2] Moduł AI Energy dotyczy wybranych urządzeń Samsung. Pełna lista na Samsung.pl

[3] Na podstawie testów wewnętrznych dla modelu WW11BB944AGB w normalnych warunkach użytkowania. Zużycie energii bez trybu AI Energy Mode = 0.539 kWh, natomiast po jego aktywacji = 0.145 kWh. Tryb AI Energy Mode może zostać aktywowany w aplikacji SmartThings, gdy temperatura prania wynosi 20-40°C. Wyniki mogą się różnić. Testowano dla 5 kg wsadu na programie Bawełna. Dotyczy wybranych urządzeń.

[4] Organizatorem promocji jest Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Wszystkie ww. promocje trwają od 26.09 do 15.11.2023 r. lub do wyczerpania puli zwrotów. Warunkiem wzięcia udziału w ww. promocjach jest zakup urządzeń lub zestawów urządzeń Samsung oraz opublikowanie opinii. W promocji dotyczącej piekarników wymagany jest zakup zestawu wybranych produktów Samsung u jednego sprzedawcy za minimalną łączną wartość zakupu określoną w regulaminie promocji. W promocji obejmującej lodówki maksymalny zwrot w wysokości 500 zł dotyczy wybranych modeli urządzeń Samsung w klasie energetycznej A. Zakup zestawu jest niezbędny w celu uzyskania wyższego zwrotu w promocji dotyczącej pralek i suszarek.

Lista urządzeń biorących udział w ww. promocjach, pozostałe warunki oraz szczegóły i ograniczenia dostępne są w regulaminach promocji na stronie agd.samsung.pl

[news.samsung.com/pl/]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.