Nowa promocja marki Samsung i bon na zakupy w perfumerii Douglas

promocja SamsungZ myślą o konsumentach, którzy planują zakup sprzętu AGD do łazienki, Samsung przygotował promocję, która z pewnością ucieszy wielbicieli pięknych zapachów. Przy zakupie jednego z modeli pralki, pralko-suszarki AddWashTM lub suszarki marki Samsung, można otrzymać bon podarunkowy o wartości aż do 300 zł na zakupy w perfumeriach Douglas. Promocja trwa od 6 października do 30 listopada 2017 roku.

promocja Samsung

Marka Samsung oferuje konsumentom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Proponowane przez producenta pralki, suszarki i pralko-suszarki gwarantują najlepszą jakość oraz ułatwiają codzienne obowiązki. Urządzenia z dodatkowymi drzwiami AddWash™ dają użytkownikom możliwość dodania ubrań w trakcie rozpoczętego już cyklu prania. Pralki Samsung są również wyposażone w technologię EcoBubble™, która umożliwia usuwanie uporczywych zabrudzeń nawet w niskiej temperaturze. Dzięki aktywnej pianie, która powstaje w wyniku połączenia powietrza, wody i detergentu, usuwanie zabrudzeń jest szybsze i nie wymaga gorącej wody. Pralko-suszarki z opcją Air Wash to możliwość odświeżania ubrań, by ich zapach zawsze był przyjemny i świeży. Technologia ta, dzięki gorącemu powietrzu, usuwa bakterie i nieprzyjemne zapachy bez użycia wody i detergentów. Suszarki marki Samsung są niezwykle szybkie i wydajne – są w stanie wysuszyć ubrania w zaledwie 35 minut, nie zużywając przy tym wiele energii. Dzięki specjalnemu łącznikowi można suszarkę umieścić na pralce, przez co nie zajmuje dodatkowego miejsca w łazience.

W ramach akcji „Piękno w prezencie” klienci, którzy zakupią jeden z produktów objętych promocją, mogą otrzymać atrakcyjny bon na zakupy w perfumeriach Douglas w wysokości 200 lub 300 zł, w zależności od zakupionego modeluPrzy zakupie kompletu pralka + suszarka możesz otrzymać nawet 600 zł!

Co należy zrobić?

Aby wziąć udział w promocji wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.addwash.samsung.pl i dołączyć do niego skan dowodu zakupu urządzenia, np. paragon lub fakturę. Dokumenty sprzedaży można zgłaszać w terminie 14 dni od dnia zakupu, ale nie później niż do 14 grudnia 2017 roku. Akcja trwa do 30 listopada 2017 roku lub wyczerpania puli prezentów.

Więcej informacji o promocji na stronie www.addwash.samsung.pl

[www.samsungmedia.pl]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.