Najlepsze oferty na świąteczne prezenty z dużymi rabatami na ERLI.pl

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto zacząć myśleć o świątecznych upominkach. W poniedziałki, wtorki, środy i czwartki w ramach akcji Black Weeks na ERLI.pl, użytkownicy platformy znajdą wyjątkowe okazje z określonych grup produktów, w najniższych cenach na rynku. Już dziś wystartowały promocje z ofertą z gadżetami elektronicznymi, a we wtorek z produktami beauty. Dzień później klienci będą mogli upolować świąteczne dekoracje do domu w obniżonych cenach, a w czwartek sprzęt AGD z dużymi rabatami.

erli

Święta Bożego Narodzenia to przez wielu jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w roku. To czas pełen radości, miłości, uprzejmości oraz obdarowywania prezentami. Chcąc uniknąć przedświątecznej gorączki, która w ciągu najbliższych tygodni opanuje większość, warto pomyśleć wcześniej o zakupie idealnych upominków. Zwłaszcza jeśli można je upolować w wyjątkowych cenach.

Kolejna edycja Black Weeks na ERLI.pl wystartowała w poniedziałek 13.12 o godzinie 9:00 i potrwa do czwartku 16.12. Produkty będą początkowo przecenione o 50% w stosunku do regularnej ceny na platformie. Po wyczerpaniu zapasów w najniższej cenie pojawią się dodatkowe pule produktów przecenionego kolejno o 20, a następnie 15 procent. Każdego dnia, użytkownicy znajdą tam produkty elektroniczne, beauty czy AGD z dużymi rabatami, które idealnie sprawdzą się w jako prezent dla najbliższych. Lista produktów dostępnych w promocyjnych cenach w tym tygodniu:

Poniedziałek 13.12 – elektronika:

Wtorek 14.12 – produkty beauty:

Środa 15.12 – akcesoria świąteczne:

Czwartek 16.12 – sprzęt AGD:

ERLI.pl to miejsce w sieci, w którym każdy amator zakupów online znajdzie szeroki wybór produktów, jedne z najatrakcyjniejszych cen na rynku, gwarancję wiarygodnych, polskich sprzedawców oraz wyjątkowe nagrody za zakupy w postaci darmowego pobytu w luksusowych ośrodkach Holiday Park & Resort. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą cieszyć się darmową dostawą dzięki współpracy z firmą InPost. Z kolei dla sprzedawców ERLI.pl jest szybko rozwijającą się platformą handlową, na której każdy  znajdzie wsparcie w założeniu sklepu online i rozwoju biznesu.

O ERLI.pl

Marketplace ERLI.pl to platforma przeznaczona zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Zapewnia przestrzeń do rozwoju biznesu dla wiarygodnych sprzedających oraz wygodne miejsce bezpiecznych transakcji bezpośrednich dla kupujących. Horyzontalna platforma e-commerce skupia handel nowymi, oryginalnymi towarami z licznych kategorii, jak m.in.: dziecko, elektronika, uroda, sport oraz zdrowie.

[PR]

erli.pl

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.