Łącz produkty dla wygody – pralki i suszarki Samsung w promocji ze zwrotem na konto

Nowoczesne urządzenia AGD projektowane są w taki sposób, aby uczynić nasze codzienne obowiązki wygodniejszymi. Tak jest w przypadku suszarek automatycznych Samsung, które w duecie z pralką pozwalają skrócić proces prania i suszenia nawet do 2h, a także zaprowadzić w domu większy porządek. Łącz ze sobą produkty w promocji Samsung i odbierz zwrot na konto w wysokości aż do 1500 zł.

samsung

Codzienne pranie może być dużo wygodniejsze, a to dzięki suszarce automatycznej. Główną zaletę posiadania tego urządzenia stanowi skrócenie czasu oczekiwania na gotowe do włożenia do szafy ubrania. Cały proces przebiega szybciej, dzięki czemu nie jesteśmy narażeni na tworzący wrażenie bałaganu, widok suszarki rozstawionej w salonie przez wiele dni, która dodatkowo jest nieporęczna i zajmuje sporo miejsca. W przypadku urządzeń Samsung wygoda użytkowania idzie także w parze z ekologią.

samsung

Inteligentnie, czyli wygodnie i ekologicznie

Inteligentne technologie sprawiają, że urządzenia uczą się przetwarzać informacje, które otrzymują, a to przekłada się na korzyści dla użytkownika.

Dzięki temu, w przypadku pralek AI Control oraz nowych BESPOKE AI™,  możemy otrzymywać spersonalizowane rekomendacje dotyczące prania i suszenia, a także – dzięki specjalnym czujnikom oceniającym stopień zabrudzenia oraz wagę pranych rzeczy – zmniejszyć zużycie detergentów i wody*. Technologia EcoBubble™ zapewnia efektywne, a zarazem delikatne dla tkanin pranie w niskiej temperaturze**. To ekologiczne rozwiązanie doskonale nadaje się do prania każdego rodzaju tkanin, od delikatnych po bawełniane, chroniąc ich kolor oraz strukturę i oszczędzając energię. Dzięki technologii QuickDrive™ upierzemy nasze ubrania w nawet o 50% krótszym czasie, zachowując pełną skuteczność prania***.

Dużą zaletę stanowi inteligentna współpraca pralki i suszarki, którą umożliwia funkcja Auto Cycle Link****. Dzięki niej pralka, na podstawie zakończonego programu prania, podpowie suszarce odpowiedni program suszenia, a nam pozostaje jedynie przełożenie ubrań z jednego bębna do drugiego. Dodatkowo suszarki Samsung AI Control oraz BESPOKE AI™ wyposażone zostały w funkcję Bez zagnieceń, dzięki czemu wysuszone ubrania nie będą wymagały prasowania lub będzie ono o wiele łatwiejsze.

Wybrane pralki oraz suszarki Samsung dostępne są w najwyższej klasie energetycznej. Nowe możliwości stwarza również ustawienie suszarki na pralce co pomaga, kiedy metraż naszego mieszkania nie pozwala na umiejscowienie ich obok siebie.  We właściwym i stabilnym połączeniu pralki z suszarką pomoże dedykowany łącznik, który dodatkowo pełni funkcję półki na pranie.

samsung

Skorzystaj z promocji Samsung

Teraz, kupując wybraną; pralkę, suszarkę, pralko-suszarkę lub pralkę i suszarkę Samsung w zestawie otrzymasz nie tylko wygodne rozwiązanie dla domu, które ułatwi codzienne pranie, ale również zwrot na konto:

  • Przy zakupie pojedynczego urządzenia aż do 750 zł zwrotu
  • Przy zakupie zestawu aż do 1500 zł zwrotu

Promocja trwa od 14 września do 31 października 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.

Organizatorem promocji jest Samsung Electronics Polska sp. z o.o. Szczegółowe zasady promocji w tym lista urządzeń oraz poszczególne kwoty zwrotów znajdują się w Regulaminie na stronie www.pralki.samsung.pl

* Technologia dostępna w modelu pralek Samsung WW90T986ASH oraz serii BESPOKE AI™
** AI Ecobubble jest aktywowana tylko w niektórych programach prania (w tym Bawełna, Syntetyki oraz Pranie optymalne AI, gdy waga wsadu nie przekracza 2 kg.
*** Testy wg normy IEC 60456-2010 dla modelu WW9400B: program Bawełna z QuickDrive vs program Bawełna bez QuickDrive. Wynik: czas prania skrócony o 57% (z 87 min. do 37 min.). Wyniki mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania urządzenia.
****(znajdziemy ją zarówno w obecnych do tej pory na rynku urządzeniach Samsung z panelem AI Control jak i tych z nowej z linii Bespoke AI™).

[news.samsung.com]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.