Kup wyciskarkę Panasonic – otrzymasz smartwatch za 1 zł

smartwatch za złotówkęTeraz, w jesienno-zimowej promocji w sieci RTV EURO AGD, przy zakupie SLOW JUICER z serii MJ-L500SXE lub MJ-L500NXE, otrzymasz smartwatch Garett za złotówkę! To okazja, żeby zdobyć dwa urządzenia, które poprawą jakość twojego życia. Dla pełnego efektu połącz zdrowe odżywianie ze spacerami na świeżym powietrzu. Promocja trwa do 1 grudnia 2017 r. lub do wyczerpania puli produktów promocyjnych.

smartwatch za złotówkę

Nowa wolnoobrotowa wyciskarka Panasonic na pewno spełni Twoje oczekiwania. Jest nieduża, cicha, wykonana z największą precyzją. Podaruj sobie i swoim najbliższym zdrowe i pełne witamin soki oraz pyszne sorbety. Przekonaj się, że warto! Jeśli chcesz żyć zdrowo, musisz się prawidłowo odżywiać. Zwłaszcza teraz, gdy nadchodzą chłodniejsze dni. Potrzebujesz diety bogatej w wartości odżywcze, która zapewni dobre samopoczucie i siłę do działania. Soki z owoców i warzyw to ważne źródło witamin. Szczególnie dla tych, którzy dbają o linię oraz są aktywni niezależnie od pory roku.

Promocja trwa do 31.12.2017 do godz. 23:45 lub do wyczerpania puli produktów promocyjnych. Szczegóły w regulaminie na stronie www.euro.com.pl

smartwatch za złotówkę

Organizatorem promocji „Panasonic – Kup wyciskarkę wolnoobrotową i odbierz smartwatch za 1 zł” jest „Euro – net” Sp. z o.o. Promocja organizowana jest w sklepie internetowym www.euro.com.pl oraz we wszystkich Sklepach fizycznych pod marką RTV EURO AGD. Promocja obowiązuje w sklepie internetowym do 31.12.2017 r. do godz. 23:45, a w sklepach fizycznych do 31.12.2017 r., w godzinach ich funkcjonowania.

Promocja dotyczy wyciskarek wolnoobrotowych marki Panasonic dostępnych w okresie promocji w sklepach fizycznych oraz w sklepie internetowym, z wyłączeniem zestawów towarów, których elementem jest produkt podstawowy, oznaczonych podczas składania zamówienia jako „zestaw”.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *