Kup telewizor Samsung QLED i odbierz zestaw inteligentnego oświetlenia Hue

Kupując wybrany telewizor Samsung QLED, można otrzymać teraz zestaw inteligentnego oświetlenia Philips Hue. Wyjątkowa promocja „Smart QLED” potrwa tylko do końca lutego br.

telewizor-samsung

Technologia IoT (Internetu Rzeczy) polega na łatwym połączeniu naszych domowych urządzeń, dzięki czemu są one jeszcze bardziej przystępne w codziennym użytkowaniu. Za pomocą aplikacji Samsung SmartThings można mieć wgląd w kompatybilne podłączone do Internetu sprzęty. Pozwala nimi sterować i m.in. sprawdzić kiedy skończy się pranie albo zajrzeć do lodówki – i to z dowolnego miejsca. Dzięki aplikacji możemy także zoptymalizować i zaprogramować urządzenia wedle naszych potrzeb.

Inteligentny ekosystem współpracuje także z zestawem oświetlenia Philips Hue, które obejmuje dwie kolorowe żarówki, mostek oraz regulator przyciemnienia, kompatybilny z telewizorami Samsung. Oznacza to, że z poziomu aplikacji SmartThings można nie tylko sterować telewizorem Samsung QLED, lecz także zadbać o odpowiednie oświetlenie i nastrój, co pozwoli nam się jeszcze lepiej zanurzyć w świecie filmowym. Dzięki aplikacji będziemy mogli włączyć lub wyłączyć żarówki lub zmniejszyć intensywność oświetlenia, nie ruszając się z kanapy. Tym samym stworzymy komfortowe warunki, które sprawią, że nasze domowe seanse będą jeszcze przyjemniejsze.

telewizor-samsung

Jak skorzystać z promocji?

Promocją objęte są wybrane telewizory Samsung QLED 2020 zakupione do 28.02.2021 r. Aby otrzymać zestaw oświetlenia Philips HUE wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • podzielić się opinią o inteligentnym telewizorze Samsung QLED za pośrednictwem jednej z dedykowanych stron: samsung.com/pl/, strony sklepu, za pośrednictwem, którego telewizor został zakupiony lub strony porównywarki cenowej. W treści swojej opinii należy dodać hasztag: #promocjasmartqled.
  • Następnie zrobić zdjęcie lub zrzut ekranu opublikowanej opinii.
  • Zarejestrować się na stronie promocji, korzystając ze swojego Konta Samsung Account, postępując zgodnie z instrukcją.
  • Po pozytywnej weryfikacji nagroda zostanie wysłana kurierem. Ilość zestawów promocyjnych jest ograniczona.

Szczegółowe warunki promocji można znaleźć na stronie:   https://www.samsung.com/pl/campaign/tvs/smart-qled/

[PR]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.