Kup telewizor Samsung OLED i zyskaj aż do 2000 zł zwrotu

Startuje najnowsza promocja na wyjątkowe telewizory Samsung OLED, dzięki której można zyskać aż do 2000 zł zwrotu na konto. Oferta obejmuje modele S95C, S90C i S95B w rozmiarach 55”, 65” i 77”. Promocja trwa od 4 września do 1 października 2023 roku w wybranych sieciach sprzedaży lub do wyczerpania puli telewizorów przeznaczonych do akcji.

samsung-oled

Telewizory Samsung OLED zadebiutowały w Polsce w zeszłym roku i bardzo szybko zyskały uznanie miłośników domowego kina. Modele te oferują głęboką czerń, czystą biel oraz każdy odcień, jaki tylko można sobie wyobrazić. Dzięki nowoczesnym, samoemisyjnym pikselom oraz technologii Quantum Dot widzowie będą mogli cieszyć się realistycznymi, wyraźnymi i jaśniejszymi kolorami.  Wiarygodne odwzorowanie kolorów potwierdza certyfikat „Zweryfikowane przez PANTONE”[1], który oznacza prawdziwe ukazanie 2030 barw PANTONE i 110 nowo dodanych odcieni koloru skóry. Z kolei Tryb Komfort dla Oczu sprawia, że jasność i temperatura barw automatycznie dostosowuje się do pory dnia i natężenia naturalnego światła. Dodając do tego spektakularny dźwięk przestrzenny Dolby Atmos®, można liczyć na niezapomniane wrażenia audiowizualne.

Telewizory Samsung OLED dobrze sprawdzą się także w duecie z konsolą. Gracze znajdą tu szereg specjalnych rozwiązań, takich jak Ultra Szeroki Widok w Grach. Będą mogli wejść na jeszcze wyższy poziom gamingu, dzięki proporcjom obrazu 21:9 lub 32:9, które to wcześniej były zarezerwowane tylko dla monitorów. Z kolei Automatyczny Tryb Gry optymalizuje ustawienia ekranu, pozwalając na jeszcze większą kontrolę nad rozrywką. Tym samym  można doświadczać jeszcze płynniejszej gry w najbardziej imponujących wydaniu i to bez skaczącego obrazu.

Lista modeli objętych promocją:

Model Kwota zwrotu
QE55S90C 500 zł
QE65S90C 800 zł
QE55S95C 800 zł
QE77S90C 1 500 zł
QE65S95C 1 500 zł
QE77S95C 2 000 zł
QE65S95B 800 zł

samsung-oled

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji i otrzymać zwrot na konto wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Należy kupić objęty promocją telewizor w okresie od 4 września do 1 października 2023 roku w wybranych sieciach sprzedaży: EURONET, Media Expert, NEONET, Media Markt, X-kom, AUDIO COLOR, Samsung Brand Stores i samsung.pl [2]

Następnie w terminie rejestracji, ale nie późniejszym niż 14 dni kalendarzowych od dnia zakupu produktu, uczestnik powinien wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej po zalogowaniu do konta Samsung Account. Do formularza należy dołączyć skan dowodu zakupu oraz następujące zdjęcia: tabliczki z widocznym numerem seryjnym, pozostawionej opinii, wyciętego z opakowania kartonowego numeru seryjnego, jak również opakowania kartonowego pudełka z widocznym miejscem po wyciętym fragmencie. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, zwrot zostanie dokonany na podany numer rachunku bankowego. O wzięciu udziału w promocji i otrzymaniu zwrotu decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje o promocji dostępne są w regulaminie na stronie: www.promocjaoled.samsung.pl

[1] PANTONE LLC- amerykańskie przedsiębiorstwo, które 1963 r. wprowadziło PANTONE MATCHING SYSTEM®, narzędzie pozwalające na wierny wybór i spójną reprodukcję kolorów. Certyfikat „Zweryfikowane przez PANTONE” gwarantuje, że produkt może wiernie symulować pełną gamę kolorów PANTONE, co zostało udowodnione przez zespół PANTONE Advanced Color Technology (ACT).

[2]  Oferta Produktów objętych Promocją u poszczególnych Partnerów Handlowych może się różnić.

[news.samsung.com/pl]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.