Kup telewizor Excellence Line i zyskaj aż do 4000 zł zwrotu

Excellence Line to najlepsze, najbardziej innowacyjne telewizory Samsung Neo QLED 8K. To znakomitość w świecie telewizorów, która gwarantuje niezwykłe emocje, imponujący realizm obrazu, piękny, minimalistyczny design oraz przestrzenny dźwięk. Teraz, kupując te wyjątkowe telewizory można zyskać aż do 4000 zł zwrotu na konto.

samsung-excellence

Telewizory Excellence Line to synonim luksusu i najbardziej zaawansowanych technologii. To jednocześnie najlepszy wybór dla widzów, którzy nie akceptują kompromisów i oczekują wszystkiego, co najlepsze. Teraz wszystkie 3 modele tych topowych telewizorów zostały objęte promocją. Im wyższy model i większa przekątna ekranu, tym zwrot będzie większy. W ramach oferty, kupując telewizory  QN900B o przekątnych 85”, 75” i 65” oraz QN800B z ekranami 85”, 75”  można zyskać 4000 zł zwrotu. Jeśli wybierzemy model QN800B z przekątną 65” – otrzymamy 3000 zł zwrotu, QN700B 75” – to 2000 zł zwrotu, a w przypadku QN700B 65” – 1500 zł zwrotu i QN700B 55” – 1000 zł zwrotu[1].

Znakomitość w świecie telewizorów

Precyzja i sztuczna inteligencja to słowa – klucze, które pozwalają zrozumieć doskonałość obrazu, jaką oferują telewizory Excellence Line. Niezależnie od tego czy oglądana scena to mecz czy nocny pościg w filmie akcji, obraz będzie równie wyrazisty i pełen szczegółów. Uwadze nie umkną ani postacie czające się w mroku, ani krople deszczu na źdźbłach trawy. O te niuanse i precyzję dba technologia Quantum Mini LED z 14-bitową skalą luminancji, dzięki której podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek.

Wybierając Excellence Line można wygodnie rozsiąść się w fotelach i oddać się niesamowitym doświadczeniom. O wrażenia dba multi-inteligentny Neuronowy Procesor AI Quantum 8K. Wykorzystuje on 20 wielomodelowych niezależnych sieci neuronowych, które analizują dane obrazu, aby dostarczyć optymalne wrażenia niezależnie od ich jakości wejściowej.  Każda z takich sieci odpowiada za określony obszar i jest automatycznie dobierana przez algorytm, aby podnieść jakość dostarczanej treści.

Excellence Line to także minimalistyczny design, który zachwyca z każdej strony. Ma niezwykle smukłą linię, a jego czysta forma odmieni wnętrze każdego domu, wnosząc do niego harmonię i elegancję. Niewidoczne krawędzie oraz zminimalizowana ramka ekranu pozwalają zupełnie zanurzyć się w oglądanym w filmie i poczuć jak w prawdziwym kinie.

Te topowe ekrany nie uznają kompromisów i rozpieszczają także na płaszczyźnie dźwięku dzięki technologii Dolby Atmos wspomaganej dodatkowo Funkcją Adaptacji Dźwięku. Można więc powiedzieć, że wręcz słychać, które miejsce w danej scenie jest źródłem dźwięku.

Telewizory Samsung Excellence Line urzeczywistniają przekonanie, że największy domowy ekran nie tylko przemienia salon w kino. Z pomocą funkcji SmartThings telewizor automatycznie wykrywa i łączy się z różnymi sprzętami znajdującymi się w pobliżu – inteligentnymi, mobilnymi i internetowymi.

Jak przystało na najbardziej ekskluzywne telewizory, seria Excellence Line nie uznaje kompromisów w kwestii jakości obsługi. Udoskonalony Smart Hub, czyli swoiste centrum sterowania, daje dostęp do różnorodnych aplikacji, a łatwość połączenia z urządzeniami mobilnymi czy monitorami pozwala płynnie łączyć czas na rozrywkę i pracę. Z kolei z poziomu wygodnego menu widzowie mają dostęp do wszystkich najpopularniejszych platform VOD, takich jak Netflix, Disney+, HBO Max czy Skyshowtime.

samsung-excellence

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy dokonać zakupu wybranego telewizora Neo QLED 8K Excellence Line w okresie od 6 marca do 16 kwietnia 2023 roku. Następnie należy zostawić opinię o zakupionym produkcie na dedykowanej stronie promocyjnej, stronie sklepu, gdzie zakupiony został telewizor lub na stronie porównywarki cenowej. Pozostawiona opinia powinna mieć minimum 400 znaków i zostać opisana hasztagiem #PromocjaExcellenceLineSamsung. Regulamin promocji na stronie: https://www.samsung.com/pl/campaign/tvs/elpromocja/

[1] Organizatorem promocji jest Samsung Electronics Polska sp. z o.o. Promocja trwa od 06.03 do 16.04.2023 r. lub do wyczerpania puli zwrotów. Kwota zwrotu zależy od zakupionego modelu. Szczegóły promocji dostępne w regulaminie.

[news.samsung.com]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *