Kup pralkę lub pralko-suszarkę QuickDrive™, a otrzymasz zwrot nawet do 650 zł

Dla wszystkich, którzy planują zakup pralki lub pralko – suszarki, Samsung przygotował niezwykłą promocję. Wybierając urządzenie z rewolucyjną technologią QuickDriveTM  otrzymasz zwrot aż do 650 zł. Akcja trwa do 31 sierpnia 2018 roku.

Pralka QuickDrive™ to najnowsza propozycja marki Samsung. Jej główną zaletą jest to, że dzięki innowacyjnej budowie bębna pozwala skrócić czas prania nawet o połowę. Co jednak ważne, nowa technologia redukując długość cyklu, zachowuje jego wysoką skuteczność i idealne warunki prania nawet dla delikatnych tkanin.

Wybierając QuickDrive™ nie musisz też rezygnować z pozostałych technologii Samsung, dzięki którym zadbasz o swoje ubrania, a jednocześnie ułatwisz sobie pranie. Objęte promocją pralki są wyposażone w technologię EcoBubble™, która dzięki tworzeniu aktywnej piany pozwala usuwać plamy nawet w niskiej temperaturze. Dodatkowe drzwi AddWashTM natomiast dają możliwość dodania ubrań w trakcie cyklu prania. Technologia Air WashTM w pralko-suszarkach, dzięki systemowi napowietrzania o dużej mocy, odświeża za to pranie bez użycia wody. Umożliwia to odświeżenie wełnianych płaszczy, bawełnianych lub puchowych kurtek, swetrów i garniturów.

Co zrobić, by wziąć udział w tej wyjątkowej promocji? W ciągu 21 dni po zakupie objętych promocją urządzeń należy zarejestrować się na stronie www.pralki.samsung.pl i wypełnić formularz. Wartość zwróconej kwoty zależy od wartości zakupionego modelu. Promocja trwa od 16.07.2018 roku. Szczegóły znajdują się w regulaminie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.