Jesienne promocje w Play na kartę – 100 GB dla nowych użytkowników i dwa razy więcej internetu w pakietach

playPlay przygotował dwie atrakcyjne propozycje dla nowych i obecnych klientów swojej sieci. Od dzisiaj kupujący w najbliższym czasie starter Play mogą otrzymać 100 GB ważnych do końca roku, a dla obecnych klientów dostępne są nowe pakiety internetowe, których aktywacja w aplikacji Play24 pozwala otrzymać dwa razy więcej GB.

play

Początek października to nie tylko kolejny miesiąc spędzony w szkolnych ławkach, ale również początek nowego roku akademickiego. Z pewnością zarówno w nauce, rozrywce, jak i kontakcie z najbliższymi niezbędny będzie internet i większa ilość GB.

Play przygotował atrakcyjną ofertę dla nowych klientów, oferując promocyjny pakiet aż 100 GB za darmo. Wystarczy kupić i zarejestrować dowolny starter Play, po czym aktywować „Internet za darmo do końca roku” w aplikacji Play24 w zakładce Pakiety. Z promocji mogą skorzystać osoby, które aktywują swój starter między 1 października 2020 a 5 stycznia 2021 r. Więcej informacji o darmowym pakiecie 100 GB znajduje się na dedykowanej stronie play.pl/kampanie/100gb.

play

Play proponuje również idealne rozwiązanie dla tych, którzy na co dzień potrzebują dużej ilości internetu, aby wygodnie surfować po sieci, czy korzystać z mediów społecznościowych. Od dzisiaj klienci, którzy doładują konto w aplikacji Play24, będą mogli aktywować dwa razy większy pakiet danych w tej samej cenie. Wraz z początkiem października pakiet 1 GB kosztuje tylko 5 zł, a opcja za 30 zł oferuje nawet 30 GB internetu do wykorzystania. Dla wygody wszystkich użytkowników paczki mogą być wykupione jednorazowo na okres 30 dni lub cykliczne, które same odnawiają się co miesiąc pod warunkiem posiadania środków na koncie. Pakiety można włączyć w taryfach Formuła Play na kartę, Play na kartę, Play na Kartę Lubię to! i Play na Kartę Rok Ważności Konta.

Klienci mają także do wyboru wiele propozycji pakietowych, w których oprócz paczek internetu otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y. Wśród nich są: SOLO M za 25 zł miesięcznie z 10 GB, SOLO L z 15 GB internetu w cenie 30 zł oraz SOLO XL 5G w cenie 35 zł z internetem bez limitu GB (20 GB z pełną prędkością).

Aplikacja Play24 to prawdziwy niezbędnik dla klientów Play, który usprawnia codzienne zarządzanie swoim kontem. Dzięki niej można w kilka sekund doładować swoje konto za pomocą BLIK, Google Pay, Apple Pay, przelewu bankowego lub płatności kartą. Dzięki niej można również sprawdzać stan konta, włączać lub wyłączać pakiety, a także zbierać liczne bonusy. Aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne wspierane systemem Android oraz iOS.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *