Gotuj z Samsung i otrzymaj nawet 750 zł w prezencie

tp0031bWielofunkcyjny sprzęt AGD do zabudowy Samsung to doskonałe rozwiązanie dla osób, które często urządzają rodzinne spotkania, są zapracowane i nie mogą pozwolić sobie na spędzenie kliku godzin w kuchni. Jeżeli planujemy zakup nowych sprzętów kuchennych, takich jak piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka, warto zwrócić uwagę na promocję Samsung – Kuchnia Doskonała. Przy zakupie określonej liczby produktów, na nasze konto bankowe wrócą pieniądze.

tp0031a

Nowoczesny sprzęt AGD może sprawić, że mniej czasu będziemy spędzać w kuchni na gotowaniu, a więcej na swoich ulubionych zajęciach lub po prostu – na odpoczynku. W piekarniku można już przygotować w tym samym czasie dwie różne potrawy, a płytę indukcyjną podzielić tak, że zmieszczą się garnki i patelnie o niestandardowych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu zamiast spędzać dużo czasu w kuchni na gotowaniu jednego dania po drugim, możemy przygotować obiad szybciej, a przy tym oszczędzić energię elektryczną.

Z myślą o wszystkich klientach, którzy chcieliby wymienić swój stary sprzęt AGD na nowy, Samsung przygotował specjalną promocję – Kuchnia Doskonała. Od 1 kwietnia do 15 maja br. przy zakupie sprzętu Samsung do zabudowy, kupujący otrzyma zwrot pieniędzy na konto bankowe:

  • Kupując 2 produkty o minimalnej wartości 2 300 zł – 300 zł zwrotu
  • Kupując 3 produkty o minimalnej wartości 4 000 zł – 500 zł zwrotu
  • Kupując 4 produkty o minimalnej wartości 6 000 zł – 750 zł zwrotu

Praktyczne rozwiązania Samsung

Technologia Dual Cook opracowana przez Samsung i dostępna w piekarnikach marki, na przykład w modelu NV70H5787CB oferuje całkowitą dowolność w wykorzystywaniu urządzenia – można używać górnej lub dolnej komory, a także wykorzystać ją całą, wyjmując specjalny separator. Dzięki temu można przygotowywać dwie różne potrawy jednocześnie przy użyciu różnych trybów, temperatur i czasów pieczenia, na przykład aromatyczne mięso i… bezę. Bardzo przydatnym rozwiązaniem zastosowanym w płycie indukcyjnej Samsung NZ84J9770EK jest strefa Flex Zone, czyli duże, prostokątne, otwarte pole na płycie, zaprojektowane specjalnie z myślą o gotowaniu wielu dań. Mieści garnki i patelnie o różnych kształtach i wymiarach, świetnie sprawdza się również w przypadku dużych naczyń do gotowania. W ten sposób gotowanie dla dużej rodziny jest znacznie prostsze.

tp0031b

W ofercie produktów do zabudowy Samsung znajduje się również zmywarka Waterwall™ posiadająca innowacyjne rozwiązania opracowane z myślą o zabieganych osobach.  Dzięki funkcji Zone Booster™ powierzchnię zmywarki można podzielić na strefy silniejszego i zwykłego zmywania, dzięki czemu oszczędzamy czas i energię myjąc bardziej i mnie zabrudzone naczynia jednocześnie. W urządzeniu standardowy pojemnik na sztućce zastąpiono elastyczną matą Flex Tray™. Można rozłożyć na niej sztućce wyjątkowo szybko, a po zmywaniu błyskawicznie wyjąć je wraz z matą. W zmywarce Waterwall™ zastosowano też nowy mechanizm – ścianę wody, który umożliwia perfekcyjne dotarcie wody do każdego zakamarka urządzenia sprawiając, że naczynia są idealnie czyste i lśniące.

Kampania promocyjna Samsung Kuchnia Doskonała trwa od 1 kwietnia do 15 maja br. Pula zestawów promocyjnych jest ograniczona. Dodatkowe informacje na temat liczby zestawów, modeli objętych promocją, a także regulamin promocji znajdują się na stronie www.kuchnia.samsung.pl.

[PR]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.