50 GB pamięci w chmurze od Huawei za 5 groszy

Huawei Mobile CloudUżytkownicy smartfonów Huawei mogą wykupić pakiet 50 GB w Huawei Mobile Cloud za 5 groszy, natomiast po miesiącu korzystania z usługi cena wyniesie 3,99 zł. Huawei Mobile Cloud zapewnia możliwość bezpiecznego przechowywania danych, np. zdjęć i dokumentów na wirtualnym dysku, synchronizacji danych na urządzeniach Huawei oraz szybkiego przywracania ustawień smartfonu.

Huawei Mobile Cloud

Huawei Mobile Cloud umożliwia użytkownikom synchronizowanie danych, tworzenie kopii zapasowych, przywracanie danych oraz łatwy transfer między urządzeniami Huawei. Usługa zapewnia też bezpieczne przechowywanie plików i dostęp do nich za pośrednictwem wirtualnego dysku. Wszystkie zdjęcia i filmy wykonane i nagrane przy użyciu aparatu można archiwizować automatycznie w chmurze. Użytkownicy mają do nich dostęp przez witrynę cloud.huawei.com lub przez aplikację Galeria na swoim smartfonie.

Dane można także automatycznie synchronizować pomiędzy wszystkimi urządzeniami Huawei, które zalogowane są do tego samego Huawei ID. Usługa Huawei Mobile Cloud pozwala na zarządzanie oraz szybki i łatwy dostęp do danych z aplikacji Kontakty, Kalendarz, Notatnik, a także do ustawień Wi-Fi.

Bezpieczeństwo danych

Dane użytkowników Huawei Mobile Cloud są szyfrowane metodą E2E i przechowywane wyłącznie na europejskich serwerach na terenie Unii Europejskiej, zgodnie z obowiązującym w Unii Europejskiej prawem regulującym ochronę danych osobowych i prywatność. Huawei Mobile Services otrzymał certyfikat CSA Star (ISO/IEC 27001).

Jak zaktualizować usługę Huawei Mobile Cloud?

Oferta może być niewidoczna dla niektórych użytkowników – aby mieć pewność, że można skorzystać z promocji, warto zaktualizować aplikację Huawei Mobile Cloud do wersji 10.2.2.302.

 Istnieją dwa sposoby aktualizacji usługi:

  1. Pobierz aktualizację z poziomu menu Ustawienia w aplikacji Huawei Mobile Cloud
  2. Pobierz aktualizacje przez sklep Huawei AppGallery

Więcej informacji można zaleźć na stronie: https://huaweimobileservices.com/pl/cloud-pl/

[PR]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.