2x szybszy internet! Nowa promocja w Play i UPC

Korzystaj z szybszego internetu w tej samej cenie. Play wprowadza promocję, dzięki której można cieszyć się szybkim łączem już za 50 zł miesięcznie po rabatach przy krótkiej umowie, jedynie na 12 miesięcy!

play

2x szybszy internet

W dotychczasowej ofercie dla nowych klientów Play zmienia prędkość internetu od UPC z 300 Mb/s na 600 Mb/s zachowując niską cenę – jedynie 50 zł miesięcznie po rabatach za zgody. Oznacza to więcej możliwości w korzystaniu z sieci – szybsze pobieranie plików, płynne oglądanie filmów czy swobodniejsza praca lub nauka zdalna.

Dodatkowo do oferty można wybrać bezpłatny dostęp do Netflix w ofercie Play! Decydując się na promocję i wybierając Netflix na rok pierwsze 4 miesiące korzystania z usługi otrzymuje się w prezencie!

2x szybszy internet z telewizją w pakiecie z Netflix

Przyspieszenie łącza dotyczy także ofert UPC z telewizją! Przy atrakcyjnej cenie 85 zł miesięcznie po rabatach za zgody klienci otrzymują cały pakiet multimedialnych możliwości, na który składa się:

  • szybki i stabilny internet do 600 Mb/s
  • ponad 135 atrakcyjnych kanałów telewizyjnych
  • Netflix na 12 miesięcy w prezencie

To doskonała propozycja dla osób szukających oszczędności związanych z internetem i telewizją. Przez cały okres zobowiązania cena nie wzrośnie, a stabilne łącze pozwoli swobodnie korzystać ze wszystkich zalet internetu wszystkim domownikom.

W obu ofertach w czasie trwania umowy klienci mogą korzystać z nowoczesnego routera Wi-Fi w technologii AC, co gwarantuje najszybsze bezprzewodowe połączenie z internetem.

Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępne są w salonach, poprzez infolinię pod numerem 790 500 500 oraz na stronach play.pl i upc.pl.

[biuroprasowe.play.pl]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.