Świąteczna promocja Netii z darmowym internetem i gadżetami

Netia promocja„Najpierw prezenty, później porządki” pod takim hasłem Netia promuje swoją najnowszą, świąteczną ofertę – Telewizję z Internetem za darmo przez cały rok, a do tego prezent do wyboru: głośnik bezprzewodowy JBL GO lub opaska sportowa Overmax Touch Go.

W nowej promocji Internet w pakiecie z Telewizją Osobistą będzie dostępny za darmo przez 12 miesięcy. Opłata za Telewizję Osobistą wyniesie od 45 zł miesięcznie. Dodatkowo przy podpisaniu umowy Klient otrzyma do wyboru prezent: głośnik bezprzewodowy JBL lub  opaska sportowa Overmax Touch Go.

Netia promocja

W promocji dostępne będą różne prędkości dostępu do internetu – od 20 Mb/s do 300 Mb/s. Wszystkie w cenie 0 zł/mies. przez pierwszy rok, pod warunkiem zakupu usługi telewizyjnej.  Opłata za Telewizję Osobistą wyniesie od 45 zł/mies. W tej cenie klient otrzyma pakiet Standard z dostęp do 102 kanałów, w tym 44 w jakości HD. Dostępny będzie także pakiet Extra w cenie 65 zł/mies. z dostępem do 134 kanałów, w tym 57 HD.

W pierwszym miesiącu opłata za pakiet TV i Internet wyniesie 35 zł, przez następne promocyjne miesiące od 45 zł/miesiąc Po 12-miesięcznym okresie promocyjnym opłaty za pakiet TV i internet wyniosą od 79,90 zł miesięcznie – w zależności od wybranego pakietu TV i prędkości internetu.

W promocji dostępna jest też usługa internetowa solo (bez telewizji). W niej przez pierwszych 6 miesięcy Klient będzie zwolniony z opłaty abonamentowej. Po okresie promocyjnym abonament Szybki Internet Max 10 wyniesie 39,90 zł/mies., Max 20/50 – 49,90 zł/mies., Max 100 – 59,90 zł/mies., a Max 300 – 69,90 zł/mies.

Netia promocja

Głośnik bezprzewodowy JBL GO

W pełni funkcjonalny, świetnie brzmiący JBO GO to kompletny zestaw typu wszystko-w-jednym: strumień audio jest przesyłany ze smartfonów lub tabletów z użyciem Bluetooth, a do tego jest zasilany akumulatorem pozwalającym na 5 godzin działania. Jest on także wyposażony w wygodny zestaw głośnomówiący z redukcją szumów, który pozwala na odbieranie telefonów bez potrzeby wyłączania głośnika. Głośnik posiada również wbudowany haczyk, do którego wpiąć można smycz bądź pasek.

Netia promocja

Opaska sportowa Overmax Touch Go

Opaska Touch Go jest idealną propozycją dla osób aktywnych fizycznie.. Technologia Bluetooth pozwala jej bezprzewodowo komunikować się ze smartfonem lub tabletem – sterować kamerą w telefonie, odbierać powiadomienia czy przełączać muzykę w smartfonie.

Dzięki aplikacji urządzenie może zbierać i analizować dane na temat aktywności fizycznej użytkownika oraz ustalać nowe cele. Funkcja Touch Go to: monitor snu, krokomierz, licznik kalorii i przebytego dystansu oraz antilost. Wyniki można archiwizować i dzielić się nimi z  użytkownikami na całym świecie. Zestaw wyposażony w uniwersalny kabel USB i 3 wymienne bransoletki, co pozwala dobrać kolor w zależności od stroju czy humoru.

[PR]

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozwiąż równanie: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.