Kup wyciskarkę Panasonic – otrzymasz smartwatch za 1 zł

smartwatch za złotówkęTeraz, w jesienno-zimowej promocji w sieci RTV EURO AGD, przy zakupie SLOW JUICER z serii MJ-L500SXE lub MJ-L500NXE, otrzymasz smartwatch Garett za złotówkę! To okazja, żeby zdobyć dwa urządzenia, które poprawą jakość twojego życia. Dla pełnego efektu połącz zdrowe odżywianie ze spacerami na świeżym powietrzu. Promocja trwa do 1 grudnia 2017 r. lub do wyczerpania puli produktów promocyjnych.

smartwatch za złotówkę

Nowa wolnoobrotowa wyciskarka Panasonic na pewno spełni Twoje oczekiwania. Jest nieduża, cicha, wykonana z największą precyzją. Podaruj sobie i swoim najbliższym zdrowe i pełne witamin soki oraz pyszne sorbety. Przekonaj się, że warto! Jeśli chcesz żyć zdrowo, musisz się prawidłowo odżywiać. Zwłaszcza teraz, gdy nadchodzą chłodniejsze dni. Potrzebujesz diety bogatej w wartości odżywcze, która zapewni dobre samopoczucie i siłę do działania. Soki z owoców i warzyw to ważne źródło witamin. Szczególnie dla tych, którzy dbają o linię oraz są aktywni niezależnie od pory roku.

Promocja trwa do 31.12.2017 do godz. 23:45 lub do wyczerpania puli produktów promocyjnych. Szczegóły w regulaminie na stronie www.euro.com.pl

smartwatch za złotówkę

Organizatorem promocji „Panasonic – Kup wyciskarkę wolnoobrotową i odbierz smartwatch za 1 zł” jest „Euro – net” Sp. z o.o. Promocja organizowana jest w sklepie internetowym www.euro.com.pl oraz we wszystkich Sklepach fizycznych pod marką RTV EURO AGD. Promocja obowiązuje w sklepie internetowym do 31.12.2017 r. do godz. 23:45, a w sklepach fizycznych do 31.12.2017 r., w godzinach ich funkcjonowania.

Promocja dotyczy wyciskarek wolnoobrotowych marki Panasonic dostępnych w okresie promocji w sklepach fizycznych oraz w sklepie internetowym, z wyłączeniem zestawów towarów, których elementem jest produkt podstawowy, oznaczonych podczas składania zamówienia jako „zestaw”.

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozwiąż równanie: *